0%

Baltā Nakts: Imagine H2o 6

10/09/2016 At RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6


Event Details


Date: 10/09/2016
Location: RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6
Address: Durbes iela 4 - LV - 1007 Rīga
Phone: +371 29 349 122
Website: http://www.pigeonbridge.com/
Event: https://www.facebook.com/events/1803942003176424

kā spēle, kā smalka ķirurģija ar cilvēku un tehnoloģijām.
like a game, a fine surgery of human and technologies.
IEEJA BRĪVA.

20.00 – 23.00 FOAJĒ Instalācija un radošā darbnīca “ZIVJU UN CILVĒKU DIALOGI” un Multenkulten bērnu animācijas filmas ielūkosimies maģiskajā zemūdens pasaulē un aci pret aci sastapsimies ar savām attālajām radiniecēm, zemūdens iemītniecēm – zivīm.

21.00 VIESIZRĀDE VIDEO ZĀLĒ: IGIJS LONDS MALMBORGS “k ļ ū m e” (ZVIEDRIJA) ar Kanuti Gildi SAAL (ieeja no 18 gadu vecuma)

Ar klasikiem teātra elementiem Igija Londa Malmborga mono izrāde “k ļ ū m e” pievērsīs uzmanību cilvēkam un tam piederošo lietu attiecībām. Vai cilvēks valda par lietām, vai arī gluži otrādi – priekšmeti kontrolē viņu? Izrāde balstās uz apgalvojuma, ka nav iespējams pilnībā izprast kādu situāciju no socioloģijas viedokļa, ņemot vērā tikai cilvēka uzvedību. Jāņem vērā arī tie objekti, kas nodrošina šīs situācijas esamību un klātesoši tās radīšanās. Plašāk par izrādi lasīt šeit.

23.00 IZSTĀŽU ZĀLĒ VERDOŠĀS DEJAS ar grupu MMMM un DJ Mixmaster AG

“Imagine H2O 6” noslēgumā organizatori apmeklētājus aicinās nodoties verdošām dejām pieredzējuša plašu meistara – DJ Mixmaster AG un jaunās paaudzes mūzikas apvienības “MMMM” pavadībā.

pēc pusnakts : pārsteigums!

FINANSIĀLI ATBALSTA: Rīgas Dome, Valsts kultūrkapitāla fondsSADARBĪBAS PARTNERI: Kanuti Gildi SAAL, Bellevue Park Hotel Riga, LUX EXPRESS,apdrošināšanas kompānija Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāle, Ziemeļvalstu Birojs Latvijā, Igaunijas vēstniecība Rīgā, Embassy of Sweden in Riga, pupumaiss.lv Labākie sēžammaisi un pufi – ērti, labi, stilīgi, RadioNABA, NABAKLAB, Valmiermuižas alus

SHARE
Baltā Nakts: Imagine H2o 6

Event Map

Play Cover Track Title
Track Authors